Kargolama ve Teslimat 

Sitemizden oluşturmuş olduğunuz sipariş verilen termin süresi içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra sipariş durumu ‘ Kargoya verildi.’ olarak güncellenmektedir.

 

Kargolama Aşamasında Dikkat Edilen Hususlar 

  • Siparişin ödeme onayı alındıktan sonra hazırlanma aşaması başlamaktadır.
  • Oluşturulan sipariş özelliklerine dikkat edilerek ürünlerin paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir.
  • Daha sonra anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile sipariş sırasında müşteri tarafından belirtilen adrese gönderimi sağlanmaktadır.
  • Resmi tatil günlerinde gönderim sağlanmamaktadır.

 

Siparişiniz Teslim Edilmediğinde Yapmanız Gerekenler

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra teslimat yapılacak olan bölgenin durumuna bağlı olarak 2 – 4 iş günü içerisinde size ulaşmaktadır. Standart teslimat süresi içerisinde siparişiniz teslim edilmediyse satıcı destek whatsapp hattımızdan (0551 081 49 03) ya da mail adresimizden (otoparkaracstoperi@gmail.com) bizlere ulaşarak durumu bildirmeniz gerekmektedir. Destek ekibimiz aynı gün içerisinde talebinize geri dönüş yaparak sorunu çözüme ulaştıracak ve sizlere bilgilendirme yapacaklardır.

 

Siparişinizi Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ürünlerin üretimi tamamlandıktan sonra kalite kontrol aşamasından geçmektedirler. Paketlemesi yapılırken lojistiği sırasında hasar almamasına özen gösterilmektedir. Siparişiniz size ulaştığında paketinde hasar ve açılma mevcut ise ürünü kargo firmasından teslim almamanız gerekmektedir. Görevliye hasar aldığı için teslim almadığınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra kargo görevlisi tarafından ürünün hasarlı olduğuna dair tutanak düzenlenecektir. Düzenlenen tutanağın bir kopyası size teslim edilecektir. Tutanak ile birlikte ürünü teslim almadığınızı bize iletmeniz durumunda destek bölümündeki çalışma arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede geri dönüş yaparak sorunun çözümünü sağlayacaklardır.

 

Siparişiniz ile ilgili herhangi bir geri dönüş sağlamak istediğinizde destek hattımız olan 0551 081 49 03 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için beklemekteyiz.