VİZYONUMUZ
Kaliteli Ürün Üretimi İle Kalıcı Müşteri Hedeflerine Ulaşmak.

MİSYONUMUZ

Tüm Türkiye de fazlalaşan araç kullanımdan doğan düzensiz otopark alanlarını, sistematik bir şekilde düzenleyerek koordinasyonlu otopark alanlarının oluşumunda öncü rol izlemek.

ÇALIŞMA SÜRECİMİZ

Alanında uzman ekip kadrosu ile yıllardır süregelen kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sitilimiz ile yüzlerce müşteriye hızlı geri dönüş ve çözüm odaklı dönüşümler sağlanmaktadır

Otopark Araç Stoperi

HAKKIMIZDA

Otopark araç stoperleri giderek fazlalaşan araçların düzensiz park hallerinin düzenlenmesi ve nizam oluşturulması için tasarlanmıştır. Bu tasarımlar araçların büyüklükleri ele alınarak uygun ebat ve ölçülerde üretilmektedir. Binek araçlar ve büyük araçları için otopark araç stoperleri uzunluk ölçümleri yapılmıştır.

Geniş ürün yelpazesi ve seçenekleri ile ürün kalitesi ve tasarımından  ödün vermeden yıllardır üretimi sağlanan stoperler dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ürün üretimi sağlanmaktadır.

Firmamız giderek artan bu ihtiyaçları proje kapsamında en baştan ele alarak üretiminden siparişin teslim olması aşamasına kadar takibini sağlamaktadır.

Otopark Araç Stoperi

İlgi Trafik kuruluşudur.

2017 – 2023

Otopark Araç Stoperi @ 2017

Özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma üyelerimiz ile hizmet sunmaktayız

2017
KURULUŞ YILI
2000
MÜŞTERİLER
30
TAKIM ARKADAŞLARIMIZ
950
PROJELER
3
OFİSLERİMİZ